На сьогоднішній день існує безліч методів лікування артрозу суглобів. Основні завдання, що постають перед лікарем, є: поліпшення рухливості в суглобі, зменшення больового синдрому, збільшення сили в кінцівки.

Далі


Плазма збагачена тромбоцитами (PRP) – – це природно джерело факторів росту, речовин, що містяться в нашій крові, необхідних для запуску і прискорення процесів регенерації в нашому організмі. Введення в зону пошкодження необхідної концентрації PRP призводить до зменшення больового синдрому і, значною мірою, сприяє прискореному відновленню пошкодженої тканини.

Далі


Ключову роль у розвитку остеоартрозу суглобів грає Интерлейкин-1 (IL-1). Речовина, яка посилює запальний процес в суглобах і призводить, таким чином, до їх передчасного пошкодження. Його біологічним антиподом є антагоніст рецептора інтерлейкіну-1 (IL-1Ra), який знижує запалення, збільшує рухливість і зменшує больовий синдром. За допомогою спеціальних технологій, Цитокін-терапії, IL-1Ra та інші регенеративні білки можуть бути виділени з крові і введені в відповідний суглоб.

Далі

Діагностика

У нас ви можете пройти повний комплекс діагностики ортопедичних захворювань і травм.

Консультація

Ми надаємо повний комплекс консультаційних послуг ортопедо-травматологічного профілю

Лікування

Ми надаємо повний комплекс найсучасніших консервативних і оперативних методів лікування захворювань опорно-рухового апарату

ЗАХВОРЮВАННЯ

Артроз колінного суглоба (гонартроз)

Артроз колінного суглоба (гонартроз)

Дегенеративне захворювання, що характеризується прогресуючим зношуванн Далі
Артроз кульшового суглоба (коксартроз)

Артроз кульшового суглоба (коксартроз)

Дегенеративне захворювання, що характеризується прогресуючим зношуванн Далі
Інші захворювання

Інші захворювання

Далі

МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ

PRP-терапія

PRP-терапія

Плазма, збагачена тромбоцитами (фактори росту, PRP) Плазма, збагачена Далі
Цитокін-терапія

Цитокін-терапія

Ключову роль у розвитку артрозу суглобів грає Інтерлейкин-1 (IL-1)  Далі
Інші методи

Інші методи

Далі

ЛІКАР

Фіщенко Яків Віталійович

Фіщенко Яків Віталійович

Лікар ортопед-травматолог (з 2005), Старший науков Більше інформації

Сайт регенеративної та молекулярної ортопедії присвячений сучасним методам лікування наступних захворювань: пошкодження акроміально-ключичного суглоба, тендиніт двоголового м’яза (біцепса), деформуючий остеоартроз, пошкодження колатеральної зв’язки ліктя, пошкодження ротаторної манжети плеча, артроз плечового суглоба, пошкодження м’яза,що піднімає лопатку, сакроілеіт, розрив сухожилля чотириголового м’яза, вертельний бурсит (трохантеріт), некроз голівки стегнової кістки, синдром грушоподібного м’яза, артроз кульшового суглоба (коксартроз), артрит кульшового суглоба, хондромаляція надколінка, хвороба Шлаттера, тендиніт / тендіноз сухожилля надколінка (коліно стрибуна), артроз колінного суглоба (гонартроз), хронічний тендіноз ахіллового сухожилля, розтягнення зв’язок гомілковостопного суглоба. На нашому ресурсі розглянуті найбільш актуальні питання лікування суглобів.